Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

Автори матеріалів несуть повну відповідальність за достовірність інформації, що в них висвітлюється, а також за відповідність матеріалів нормам законодавства, моралі й етики. 

Автори наукових статей зобов’язуються:

  • нести відповідальність за достовірність фактів, власних імен, фотодокументів, інших відомостей і загальний зміст статті
  • дотримуватися умов ліцензійного договору та договору публікації
  • за наявності зауважень від рецензента усунути всі недоліки та вчасно подати матеріали для публікації наукової статті
  • не подавати на розгляд в інші журнали раніше опубліковані статті: не подавати статтю до публікації, в якій описується по суті одне й те саме дослідження, у більш ніж одному журналі або первинній публікації. Подання статті до більш ніж одного журналу одночасно неприйнятно у науковому світі та розцінюється як неетична поведінка автора
  • забезпечити оригінальність змісту статті, без запозичень, із належно оформленими відповідними посиланнями на використані джерела
  • правильно подавати цитування на роботи інших авторів, які є в науковій статті
  • подавати статті, що не містять матеріалів, які не підлягають опублікуванню у відкритому доступі (конфіденційної інформації, державної таємниці) відповідно до чинного законодавства України
  • гарантувати, що в тексті поданої до публікації наукової статті зазначено імена всіх співавторів і жодної особи, яка не є співавтором, до них не віднесено; а також гарантувати, що всі співавтори наукової статті ознайомлені з остаточним її варіантом, схвалили її та дали свою згоду на публікацію у нашому науковому журналі

Висловлені автором / авторами думки у своїх статтях можуть не збігатися з точкою зору Редакційної колегії журналу.


 

Порядок подання матеріалів

Для публікації у нашому журналі стаття має відповідати науковому профілю збірника наукових праць ДПУ, містити структурні елементи наукової статті (відповідно до вимог Постанови Президії ВАК України від 15.01.2003 № 7-05/01) і бути належним чином оформленою.

Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали / статті, які не відповідають зазначеним вимогам.

 

Публікація наукової статті

Формування наукового видання здійснюється на платформі OJS. Усі опубліковані у нашому журналі наукові статті отримують цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (Digital Object Identifier).
 Публікацію у науковому журналі «Збірник наукових праць Державного податкового університету» засвідчують такі факти:

  • Розміщення статті на вебсайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського (факт публікації визначено відповідно до п. 3.1 і п. 4.1 Положення про електронні наукові фахові видання).
  • Розміщення статті та збірника на офіційному сайті Державного податкового університету.

 

Подання матеріалів для публікації

Матеріали до друку необхідно надіслати електронним листом на е-скриньку 32.10@dpu.edu.ua із такими файлами у форматі docx / doc:

  1. Файл із текстом статті.
     Назва файлу – за прізвищем й ініціалами автора /авторів латинськими літерами.
  2. Файл із відомостями про автора / авторів. Дані подати двома мовами – українською й англійською (окрім адрес).
     Зміст файлу:
     – прізвище, ім’я, по батькові
     – посада
     – вчений ступінь
     – учене звання
     – місце роботи / навчання
     – електронна адреса
     – поштова адреса для листування
     – номери телефонів для оперативного зв'язку
  3. Файл із ілюстративним матеріалом (таблиці, графіки, фотографії тощо).
     У цьому файлі подати оформлені належним чином усі ілюстрації з нумерацією відповідно до розташування у тексті статті. Обов'язково також подати таблиці, на основі яких побудовано діаграми.
     Достатньо вказати тільки нумерацію таблиць і рисунків. У цьому файлі заголовки / підписи ілюстрацій автор подає на власний розсуд (за бажанням).

 

Оформлення матеріалів для публікації у науковому журналі

Редакція приймає матеріали до публікації без стилістичних помилок, із структурованим текстом основної частини статті, з оформленням посилань на джерела за стилем APA (APA STYLE).

Для оригінал-макета обирають формат аркуша А4 із полями: верхнє та нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1 см.

Шрифт набору тексту у всіх частинах статті (окрім таблиць) – Times New Roman, 14 пт. Міжрядковий інтервал – 1,5.

Абзацний відступ (відступ першого рядка абзацу) – 1,25 см.

Повний обсяг статті 20-40 сторінок, включно із двома анотаціями, рисунками, таблицями, списками використаних джерел і references.

Про вимоги до змісту та структури основної частини наукової статті, анотацій двома мовами, оформлення списків джерел і references, оформлення ілюстративного матеріалу йдеться на цій сторінці нижче.

 

Послідовність оформлення матеріалів

УДК (шрифт напівжирний, великі літери) набирають у першому рядку сторінки й вирівнюють за лівим краєм сторінки. Універсальна десяткова класифікація (УДК) є міжнародною системою класифікації, зокрема наукових праць, що систематизує всі надруковані / оприлюднені документи за галузями знань, тематикою тощо та сприяє пошуку інформації. Точність індексування забезпечує пошук відомостей у базах даних бібліотек і видавництв усього світу.

JEL (шрифт напівжирний, великі літери) подають після двокрапки у другому рядку й вирівнюють за лівим краєм. Тематичний класифікатор Journal of Economic Literature (JEL) є всесвітньо визнаною системою кодів для визначення тематики публікацій з економіки, представлений на сайті Американської економічної асоціації АМЕ (aeaweb).

Прізвище й ініціали автора / авторів набирають напівжирним курсивом і вирівнюють праворуч.

Особові дані – науковий ступінь, вчене звання – курсивом праворуч.

Повна назва ЗВО або місця роботи – курсивом праворуч.

Електронну адресу (e-mail) записують після двокрапки курсивом праворуч.

Ідентифікатор ORCID (шрифт напівжирний) подають також із вирівнюванням праворуч. Система Open Researcher and Contributor ID (ORCID) є відкритим реєстром унікальних ідентифікаторів дослідників, що заснована для ідентифікації вчених з однаковими іменами та прізвищами. Дані записують із реєстру на сайті ORCID.

Заголовок статті (шрифт напівжирний, усі великі літери) подають через один вільний рядок і вирівнюють по центру без абзацного відступу.

Анотація українською мовою (шрифт курсивом). Текст анотації записують із абзацного відступу без вказування назви «анотація». Вимоги до написання тексту анотації викладено на цій сторінці нижче, після опису макету-зразка оформлення статті.

Ключові слова українською мовою (шрифт курсивом) подають із абзацного відступу із зазначенням назви «Ключові слова» (шрифт курсивом, напівжирний) після двокрапки. Перелік має складати 5-7 термінів або термінологічних блоків (словосполучень), які розмежовують за допомогою знаку «;». Наявність ключових слів у науковій статті сприяє підвищенню індексу цитування, а їх цінність – у забезпеченні пошуку статті у базах даних публікацій.

Особові дані англійською мовою розташовують через один вільний рядок праворуч у послідовності аналогічно опису українською мовою (викладено вище).

Заголовок статті англійською мовою (шрифт напівжирний, усі великі літери) подають через один вільний рядок і вирівнюють по центру без абзацного відступу.

Abstract – анотація англійською мовою (шрифт курсивом). Оформлення тексту – аналогічно опису українською мовою (викладено вище). Вимоги до написання тексту анотації викладено на цій сторінці нижче.

Keywords – ключові слова англійською мовою (шрифт курсивом). Подання переліку – аналогічно опису українською мовою (викладено вище).

Основна частина статті. Через один вільний рядок із абзацного відступу розміщують основний текст наукової статті. Вимоги і структура основної частини описані нижче на цій сторінці.

Список використаних джерел розміщують через один вільний рядок після основного тексту статті. Перелік має бути складений за абеткою відповідно до стилю APA (APA STYLE). Назву «Список використаних джерел» вирівнюють по центру без абзацного відступу, набирають великими літерами. Нумерують джерела із абзацного відступу.

References розміщують через один вільний рядок. Назву «References» набирають великими літерами та вирівнюють по центру без абзацного відступу. Перелік має відповідати складеному списку джерел українською мовою. Нумерацію пунктів подають із абзацного відступу.

Статті

Політика розділу за замовчуванням

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.